תפריט

איתור תעודת זהות

איתור תעודת זהות, היא משימה קצת יותר מורכבת בדר"כ מחיפוש מידע על פי תעודת זהות, שכן איתור מספר הזהות מתבצע באמצעות נתונים שהם אינם ייחודיים. בהתבססות על נתונים שאינם ייחודיים, יש צורך לעשות שימוש בכמה שיותר נתונים כאלה, על מנת להבטיח שהנתון הייחודי שמתקבל, קרי מספר הזהות, אכן שייך לאותה דמות שעבורה אנו מחפשים אותו.

איתור פרט מידע ייחודי על פי פרטים בלתי ייחודיים

איתור תעודת זהות על פי שם מלא יכול להניב מאות, אלפי ועשרות אלפי תוצאות, בהתאם לשכיחות השם באוכלוסייה. במידה וקיים מידע על כתובתו של האדם שאת מספר זהותו אנו מחפשים, השילוב בין שם מלא ובין כתובת יכול כבר להוביל אותנו אל מספר הזהות הנדרש. במידה ושם מלא הוא הפרט האישי היחיד שידוע לנו, יהיה עלינו להרחיב את החקירה ולאתר פרטים כלליים נוספים שיסייעו לנו להגיע אל המספר המבוקש, ובהתאם לכך לעשות שימוש במאגרי מידע נוספים ובטכניקות נוספות לאיתור תעודת הזהות.

איתור תעודת זהות - האיתור אפשרי, גם ברמה של יש מאין

האמת היא שלא קיים אדם שלא ניתן לאתר את מספר הזהות שלו, ומורכבות המשימה תיקבע על פי כמות הנתונים הייחודיים והבלתי ייחודיים שיש לנו אודות אותו אדם. כך למשל, כתובת דוא"ל, כתובת מגורים או מספר אישי בארגון מסויים, יוכלו להפוך את המשימה לקלה ופשוטה למדי. תהיה רמת המורכבות אשר תהיה, זוהי בדיוק המשימה שמשקפת מרכיב מרכזי במקצוע החקירות הפרטיות, וזוהי ההתמחות שאותה אמור משרד חקירות להציע ללקוחותיו, לעיתים ברמה של השגת מידע יש מאין.

תעודת הזהות של האדם הנכון, בוודאות

חקירנט מציעה שירותי איתור מידע מגוונים, ובהם איתור תעודת זהות, וכן איתור אנשים באמצעות תעודת זהות. לרשותנו גישה לשלל מאגרי מידע, המאפשרים לנו להגיע אל תעודת הזהות הנדרשת בהסתמך על כל פרט מידע שיש בידיכם למסור לנו, או שנוכל אנו להשיג עבורכם. השירות מבוצע בצורה מקצועית, עם הצלבות מידע בסופו, על מנת לוודא שתעודת הזהות שאותרה אכן שייכת לאדם שעבורו אתם מחפשים אותה.

© חקירנט | כל הזכויות שמורות | החברה נוסדה ב-1995 | 20 שנות ניסיון והצלחות בתחום

nafca - branding & web

 © חקירנט | כל הזכויות שמורות

nafca - branding & web